Zabiegi na twarz

ENDERMOLIFT

innowacyjna procedura zabiegowa CELLU M6®

ENDERMOLIFT to innowacyjna procedura zabiegowa wykonywana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej na rynku technologii endermologicznej tj. aparatu CELLU M6®. Podczas zabiegu dochodzi do wywołania mikrouderzeń oddziałujących na powierzchnię skóry, które stymulują komórki młodości i reaktywują naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Efektem zabiegu jest odmłodzenie skóry – bezinwazyjny lifting polegający na przywróceniu naturalnej sprężystości i blasku skóry oraz likwidacji drobnych zmarszczek. Endermolift to procedura w pełni naturalna, która dogłębnie przywraca skórze gęstość likwidując przy tym oznaki starzenia się skóry.

W badaniu klinicznym przeprowadzonym w roku 2013 w Katedrze Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Besancon (Francja) pod nadzorem prof. Humberta potwierdzono następujące wyniki terapii endermolift:

  • + 80% wzrostu syntezy kwasu hialuronowego,
  • + 46% wzrostu produkcji włókien elastynowych,
  • + 21% poprawy zagęszczenia skóry,
  • + 23% spowolnienia rozpadu włókien kolagenowych.

Rekonwalescencja

Zabieg zazwyczaj nie wymaga okresu rekonwalescencji. Wyjątkowo może pojawić się przemijające lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból

Efekty zabiegów wykonywanych w serii utrzymują się do 6 miesięcy.

Specjalny moduł do zabiegów na twarz Endermologie® ALLIANCE!

ERGOLIFT dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Potwierdzone badaniami działanie:

  • Wygładzenie zmarszczek 87%
  • Rozświetlenie skóry X2
  • Ujędrnienie 70%

ZABIEG ENDERMOLIFT NA DEKOLT I BIUST

 

 

Endermologia oddziałuje na tkankę skórną piersi i dekoltu, poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy, wymianę płynów międzykomórkowych oraz poprzez usunięcie toksyn, dotlenienie i odżywienie komórek.

Intensywna, trójwymiarowa stymulacja tkanek poprawiająca napięcie, elastyczność i jędrność

Efektem zabiegu jest uelastycznienie i wzmocnienie więzadeł podtrzymujących piersi, a także ogólna poprawa skóry, wyglądu i kształtu biustu.

Cena zabiegu: 180 zł 150zł