Zabiegi na ciało

Endermologie® KEYMODULE 

skuteczność udowodniona klinicznie - atest FDA

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki metodą Endermologie® KEYMODULE (lipomassage)

Lipomassage jest bardzo efektywną (skuteczność udowodniona klinicznie - atest FDA), nieinwazyjną i pozbawioną ryzyka metodą modelowania sylwetki i wyszczuplania ciała Lipomassage wykonywany za pomocą LPG Cellu M6® KeyModule umożliwia wykonywanie zabiegów estetycznych na ciało, służy do modelowania i wyszczuplania sylwetki. Skuteczność techniki LPG® została udowodniona klinicznie (atest FDA).

Endermologie® Lipomassage daje doskonałe rezultaty, które są wysoce efektywne zarówno z fizjologicznego, jak i estetycznego punktu widzenia. Lipomassage pozwala na pozbycie się lokalnych, trudnych do zlikwidowania za pomocą diety czy gimnastyki otłuszczeń, redukuje cellulit, przywraca prawidłowy metabolizm tkanek, zmniejsza retencję wody, pobudza krążenie krwi i limfy (drenaż limfatyczny), poprawia kondycję i elastyczność skóry.

Najnowsze protokoły zabiegowe wspomagają leczenie blizn pooperacyjnych i powypadkowych, zwłóknień oraz obrzęków. Sylwetka staje się szczuplejsza i wymodelowana, a skóra jędrna i gładka.

Zalety Endermologii:

 • ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność
 • wspomaga leczenie rozstępów
 • modeluje sylwetkę (redukuje „poduszeczki tłuszczowe”)
 • zmniejsza retencję wody
 • redukuje cellulit
 • pobudza produkcję kolagenu (opóźnia efekty starzenia się skóry)
 • stymuluje lipolizę , przyśpiesza metabolizm
 • stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy
 • przywraca prawidłowy metabolizm tkanek
 • ma działanie terapeutyczne, relaksacyjne

Endermologie® ALLIANCE

Endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

Nowy wymiar endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.

 

Sensor identyfikacji skóry

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Potwierdzone badaniami

 • Ujędrnienie 71%*
 • Wcięcie w talii -5,2 cm*
 • Wygładzenie cellulitu 67%*
 • Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3 Sesji zabiegowej 

 

 Zalety

 • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

Skin&Shape Klinika Endermologii

Endermologie LPG

Dzięki Endermologie LPG jesteś szczuplejsza tam gdzie chcesz, bez ryzyka czy ingerencji chirurgicznej. To również doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko powrócić do swoich dawnych kształtów po ciąży.

Zabieg Endermologie ® kierujemy zarówno do Pań, jak i Panów. Należy jednak pamiętać o tym,że rezultaty,jakie osiąga się dzięki Endermologie ® zależą w dużym stopniu od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych

Endermopuncture

Program zabiegowy na urządzeniu Alliance. To wyjątkowy zabieg polegający na jednoczesnym stymulowaniu adiotypów ( komórek wyszczuplajacych) i fibroblastów ( komorek odmladzajacych). Zabieg działa w czasie i zwiększa produkcje kolagenu i elastyny w skórze co wpływa na regeneracje komórek i lepszą kondycję skóry.

Zabieg wykonujemy raz na pół roku ( 50 min) - 490 zł 390zł PROMOCJA