O Klinice Endermologii

Klinika Endermologii z myślą o ludziach z pasją

Klinika Endermologii z myślą o ludziach z pasją

Nowo otwarta Klinika Endermologii powstała z myślą o ludziach z pasją, z celem, z charakterem…

Według naszej ideologii każdy ma prawo wyglądać dobrze w dowolnym okresie swojego życia i z przyjemnością mu w tym pomożemy. Znamy świetne sposoby, aby wyeliminować tkankę tłuszczową, poprawić kondycję skóry i zmienić wygląd sylwetki w sposób zadowalający dla klienta.

W Skin&Shape pracujemy na sprzęcie LPG Endermologie, nasza oferta na tym sprzęcie obejmuje zabiegi na twarz i ciało. W naszym gabinecie posiadamy 3 urządzenia LPG w tym najnowszy na rynku z ulepszoną technologią LPG Cellu M6 Alliance, który daje szybsze rezultaty. Ponadto znajdziecie Państwo u nas szeroką ofertę masaży manualnych, które wprowadzą w stan odprężenia i ukoją duszę.

Poznaj naszą ofertę

Tylko certyfikowany sprzęt

Pomysł na klinikę wziął się ze śledzenia światowych trendów, oraz podróży, które ukształtowały nasze upodobania, oraz idee. Pracujemy tylko na oryginalnych, profesjonalnych urządzeniach posiadających certyfikaty i gwarantujemy skuteczność zabiegów. Na świecie istnieje kilka klinik, które opierają się na tej technologii i one również były naszą inspiracją do stworzenia tego miejsca.

Zobacz co mamy do zaoferowania
Tylko certyfikowany sprzęt

Skin&Shape
Klinika Endermologii

Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze, naszą ofertę kierujemy do wszystkich… od sportowca do kompletnego laika w dbaniu o swoją formę i sylwetkę.

Zawalcz o swoje piękno duszy i ciała razem z nami !

Zapraszamy