Modelowanie twarzy

Najczęściej wykonywany jest lifting wolumetryczny. To zabieg mający na celu uzupełnienie objętości twarzy. Z upływem lat tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust, zaostrzenie rysów twarzy.
 
Podanie wypełniacza tkankowego w środkową okolicę policzków, bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust pozwala uzyskać harmonijny owal twarzy.
 
W gabinecie stosowane są organiczne wypełniacze tkankowe produkcji włoskiej: Neauvia Organic Intense i Neauvia Organic Stimulate oraz  francuski Cytosial Volume.
 
Produkty Neauvia to pierwsza na świecie wyjątkowa gama wypełniaczy charakteryzująca się zwiększonym bezpieczeństwem oraz trwałością i wydajnością.
 
Jest to wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji:
 
wykorzystania do produkcji niepatogennego szczepu bakterii Bacillus subtilis, zamiast Streptococcus, co gwarantuje uniknięcie reakcji odczynowych powodowanych pozostałościami resztek białkowych
zastosowania nietoksycznej substancji sieciującej PEG, która dodatkowo wyróżnia się termostabilnością
Cytosial Volume wyróżnia z kolei idealna homogeniczność preparatu, co w konsekwencji zapewnia równomierny rozkład kwasu w czasie i gwarantuje naturalny efekt przez kilkanaście miesięcy.
 
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii Velvet uporządkowującej strukturę kwasu przed jego sieciowaniem w odróżnieniu od innych wypełniaczy, w których kwas sieciowany jest w strukturze chaotycznej.
 
Lifting wolumetryczny – długotrwały i dający naturalny efekt – można również uzyskać wykonując lipofiling, czyli wykorzystując własną tkankę tłuszczową jako wypelniacz.
 
Naturalne efekty uzyskać mozna również modelując twarz nićmi PDO Cavern-fill, bowiem mają one także właściwości wolumetryczne.
 
Modelowanie twarzy to również:

 

  • korekta nosa za pomocą odpowiednio dobranego wypełniacza (Cytosial Volume) i/lub nici PDO
  • rekonstrukcja okolicy skroniowej
  • korekta brody i żuchwy

 używane preparaty: Cytosial Volume, Neauvia Organic Intense, Neauvia Organic Stimulate/Stimulate Man

cena: od 1500 zł