Blog

Masaż endermiczny wykonywany jest specjalną głowicą, która generuje podciśnienie. Składa się ona z dwóch obracających się wokół własnej osi rolek. Głowica wykonuje ruchy obrotowe, a rolki przemieszczają się względem siebie. Klientka przed rozpoczęciem masażu ubiera specjalny kostium na całe ciało, w celu zapewnienia jej komfortu podczas zabiegu. Pozwala on również właściwą moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych ruchów podczas masażu. Zabieg wykonywany jest na całe ciało, omija się jedynie okolicę piersi.

 

Czytaj więcej
Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Lipomassage jest bardzo efektywną (skuteczność udowodniona klinicznie - atest FDA), nieinwazyjną i pozbawioną ryzyka metodą modelowania sylwetki i wyszczuplania ciała.

Skuteczność techniki LPG® została udowodniona klinicznie (atest FDA).

Czytaj więcej
LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Czytaj więcej

Endermolift - lifting bez skalpela

Po upływie 25 lat spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się luźna i traci blask.  Endermolift to zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust. Zabieg jest wyjątkowo delikatny. Klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymuszany jest przez podciśnienie regulowane na kilku poziomach.

Czytaj więcej
ENDERMOLIFT - innowacyjna procedura zabiegowa

ENDERMOLIFT - innowacyjna procedura zabiegowa

ENDERMOLIFT to innowacyjna procedura zabiegowa wykonywana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej na rynku technologii endermologicznej tj. aparatu CELLU M6®. Podczas zabiegu dochodzi do wywołania mikrouderzeń oddziałujących na powierzchnię skóry, które stymulują komórki młodości i reaktywują naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Czytaj więcej