Blog

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki metodą Endermologie® KEYMODULE (lipomassage)

Lipomassage jest bardzo efektywną (skuteczność udowodniona klinicznie - atest FDA), nieinwazyjną i pozbawioną ryzyka metodą modelowania sylwetki i wyszczuplania ciała Lipomassage wykonywany za pomocą LPG Cellu M6® KeyModule umożliwia wykonywanie zabiegów estetycznych na ciało, służy do modelowania i wyszczuplania sylwetki. Skuteczność techniki LPG® została udowodniona klinicznie (atest FDA).

Endermologie® Lipomassage daje doskonałe rezultaty, które są wysoce efektywne zarówno z fizjologicznego, jak i estetycznego punktu widzenia. Lipomassage pozwala na pozbycie się lokalnych, trudnych do zlikwidowania za pomocą diety czy gimnastyki otłuszczeń, redukuje cellulit, przywraca prawidłowy metabolizm tkanek, zmniejsza retencję wody, pobudza krążenie krwi i limfy (drenaż limfatyczny), poprawia kondycję i elastyczność skóry.

Najnowsze protokoły zabiegowe wspomagają leczenie blizn pooperacyjnych i powypadkowych, zwłóknień oraz obrzęków. Sylwetka staje się szczuplejsza i wymodelowana, a skóra jędrna i gładka.