SPA Masaże i rytuały

MASAŻ NA LUNCH

(między godz. 12 a 14)

Masaż w promocyjnej ofercie lunchowej. O szczegóły zapytaj telefonicznie.

                             

 

MASAŻ KLASYCZNY

To najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy i intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

 

czas masażu: 30/60/90 min

 

 

 

 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

 

 

Masaż relaksacyjny doskonale zniweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, zlikwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywróci prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomoże w walce z bezsennością.

 

czas masażu: 30/60/90 min

 

                                

 

 

 

 

MASAŻ SPORTOWY

 

 

Masaż sportowy jest zbliżony do klasycznego masażu leczniczego, z tym, że w ramach tej techniki masaż wykonywany jest ze zdecydowanie większą siłą i energią.

Celem masażu sportowego jest rozgrzewka dla mięśni i stawów oraz przygotowanie ich do wysiłku oraz powysiłkowa rewitalizacja mięśni. Masaż sportowy przyśpiesza wchłanianie przez organizm kwasu mlekowego (zakwasy) oraz likwiduje przemęczenie powstałe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego.

Często jest stosowany po biegach, maratonach oraz dla osób uprawiających sport min. 3 razy w tygodniu.

czas masażu: 30/60 min

                             

 

 

 

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

 

 

 

 

Masaż gorącymi kamieniami to starohinduska terapia uzdrawiająca ciało, a jej tradycja sięga 5000 lat.

Masaż ten zbuduje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele.

Wprowadzi nasze ciało w przyjemną harmonię, zapewniając równowagę i spokój.

czas masażu: 30/60/90 min

 

BRAZYLIJSKI MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Każdy choć raz w życiu powinien doświadczyć dobrodziejstwa tego masażu. Można śmiało powiedzieć, że do 3 godzin po zabiegu czujemy się szczęśliwi i uspokojeni.

Masaż brazylijski jest unikalnym doświadczeniem przyjemności.  Podczas zabiegu nasze wykwalifikowane masażystki zaproponują różne orientalne techniki masażu dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Masaż ten wspaniale nadaje się na prezent dla osoby, którą pragniesz obdarować niespotykanym upominkiem. Natomiast w przypadku Panów z nadmiernym owłosieniem nóg i pleców może być nieprzyjemny ze wzgędu na charakterystyczną kleistość czekolady.

czas masażu: 30/60/90        

    MASAŻ BAMBUSEM

Masaż bambusem jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą specjalnych kijków bambusowych, działa relaksacyjne oraz leczniczo.

Ogrzane kije wałkują mięśnie, co prowadzi do ich natychmiastowego rozluźnienia. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych.

Bambus  wykazuje  szereg cennych właściwości, a przy tym bardzo rzadko wywołuje reakcje alergiczne. Nie podrażnia skóry, działając jednocześnie przeciwbakteryjnie. Dodatkowym atutem jest fakt, że pałeczki bambusowe stanowią bogactwo związków krzemu, w efekcie czego działają jako silne piezoelektryki. Pocieranie i rolowanie po skórze prowadzi do wytworzenia potencjału energetycznego, dającego potężny zastrzyk energii. Masaż więc łagodzi także stany zmęczenia.

Masaż bambusem działa na organizm całościowo. Pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne – wpływając pozytywnie na psychikę.
Umożliwia zwiększenie elastyczności skóry, w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki.
Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz do zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien.

czas: 30/60/90 min

 

MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI

Szczególnie polecamy ten wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków z dodatkiem naturalnej mieszanki olejów eterycznych.

czas masażu: 30/60/90 min

                         

 

MASAŻ TWARZY,SZYI,DEKOLTU

Masaż twarzy jest jednym z najbardziej precyzyjnych masaży, które można wykonać w celach leczniczych, relaksacyjnych, ale przede wszystkim kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Powoduje rozluźnienie mięśni twarzy, wpływa pozytywnie na skórę i wyraźnie niweluje zmarszczki.

Na twarzy znajduje się wiele aktywnych punktów energetycznych i napiętych mięśni, które podczas zabiegu są precyzyjnie masowane.

Uzyskując ich rozluźnienie otrzymamy olśniewający efekt odprężenia, gładkości i sprężystości skóra twarzy.

Dodatkowo terapeutka wykonuje masaż szyi i dekoltu, żeby osiągnąć efekt maksymalnego rozluźnienia nie tylko mięśni twarzy, ale całej górnej części ciała.

                    

 

 

MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż kokosowy – to cudowna podróż przez kokosową krainę od Fidżi aż po wyspy Morza Karaibskiego. Masaż ciepłym olejem będzie masażem relaksacyjnym i przyniesie lekki powiew błogości zupełnie jak powiew tropikalnego wiatru.

Skorzystajcie z cudownych właściwości kokosa – 100 procentowy olej kokosowy,  z certyfikatem eco – daje z siebie to co ma najlepszego.

Olej kokosowy ma wspaniały, delikatny zapach kokosa. Jego stosowanie to doskonała aromaterapia dla naszych zmysłów. Nawilża skórę już od pierwszego użycia. Twarz w wyniku masażu wyraźnie „młodnieje”, wyrównuje się jej koloryt, skóra robi się delikatna i uspokojona. W stosunku do oleju jojoba lub arganowego, olej kokosowy szybciej się wchłania. Dodatkowo zawartość kwasu laurynowego działa antybakteryjnie na skórę. Ciało po masażu będzie świetnie nawilżone, a skóra gładka i miękka. A do tego wspaniały element aromaterapii, który zapewni błogi relaks i poczucie dobrze wybranego masażu.

czas masażu: 30/60/90 min

 

RYTUAŁ SKIN&SHAPE

Masaż całego ciała olejem o pięknym zapachu, który pobudzi zmysły poprzedzony peelingiem o tej samej nucie zapachowej. Kosmetyki z firmy FITO SPA, mają właściwości nawilżające, odżywcze, regenerujące, wyrównujące koloryt skóry, które wprowadzają ciało w stan ukojenia.

Rytuał Skin&Shape obejmuje całe ciało: dłonie, ramiona, kark, plecy, uda, łydki, brzuch

Czas masażu: 90/120 min