Cryo-t-shock

CRYO T SHOCK ™ 4.0

Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

Cryotshock to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie włoskiej firmy PAGANI, które wpisuje się w ponad 70 letnią historię.

Urządzenie, które gwarantuje efekty
Smukłe, harmonijne, wyrzeźbione i zdrowe ciało to ideał każdej kobiety i mężczyzny. Cryotshock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.. Nareszcie istnieje naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczają. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Bez bólu i okresu rekonwalescencji.
Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez zmienny czas Cryotshock umożliwia redukcję złogów tłuszczu i widoczność cellulitu, oraz poprawia jędrność skóry. Liczba zabiegów różni się w zależności od pożądanych rezultatów i obszaru, na który stosowane są zabiegi.

Cryotshock – zabieg szoku termicznego

Cryotshock to zdecydowany krok w kierunku wykorzystania procesów termokinetycznych w kontekście ciała. Cryotshock wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. To bezinwazyjna metoda, która nie jest tak agresywna, jak systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w postaci gazowej. Cryotshock umożliwia naprzemienny przepływ ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.

Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz, dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin. Fagocytoza jest naturalną reakcją organizmu polegającą na zmniejszaniu stanów zapalnych, rozluźnia mięśnie dzięki naprzemiennym fazom wazokonstrykcji i wazodylatacji.

Uwielbiamy odkrywać nowe horyzonty, wykorzystując wiedzę i twórcze pomysły do projektowania urządzeń, które oferują skuteczność w przystępnej cenie i wszechstronność, na którą czekałeś.

Naturalna technologia Cryo T-Shock
Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także tonizuje i napina skórę.
Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała.
Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

Cryo T-Shock został zaprojektowany i wyprodukowany przez Pagani we Włoszech i jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem do leczenia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzania cellulitu, zapobiegania starzeniu się i rzeźbienia.

Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo. Krioterapia powoduje szybką stymulacje skóry i tkanki, znacznie przyspieszając całą aktywność komórkową, i udowodniono, że jest bardzo skuteczna w wyszczuplaniu i rzeźbieniu ciała. Komórki tłuszczowe (w porównaniu z innymi typami tkanek) są bardziej podatne na działanie terapii zimnem, która powoduje tak zwaną apoptozę komórek tłuszczowych, naturalną kontrolowaną śmierć komórki. Prowadzi to do uwalniania cytokin i innych mediatorów zapalnych, które stopniowo eliminują dotknięte komórki tłuszczowe, zmniejszając grubość warstwy tłuszczowej. Klienci faktycznie eliminują komórki tłuszczowe, a nie tylko tracą na wadze. Kiedy schudniesz, komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. Dzięki Cryo T-Shock komórki są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz. Podczas gdy mężczyźni i kobiety przechowują tłuszcz w różnych obszarach ciała, procedura Cryo T-Shock jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Modelowanie Cryo T-Shock doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

Korzyści z leczenia Cryo T-Shock

Cryo T-Shock redukuje złogi tłuszczowe i celullit, wykorzystuje ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych – w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.

Face Lift: Cryo T-Shock wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu.
Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut.

Pełny zestaw aplikacji (4-8) w naturalny sposób zacznie odnawiać produkcję kolagenu.

Opuchlizna wokół oczu zostanie znacznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana.
Pory na twarzy i szyi zostaną zmniejszone, co ogranicza przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń.
Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, będą mocno zmniejszone.
Tempo metabolizmu wzrasta i stymulowany będzie wzrost poziomu endorfin.
Wygładza i napina luźną skórę.
Czego można się spodziewać podczas zabiegu Cryo T-Shock Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany .

Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

Wyniki, które osiąga Cryo T-Shock, dotyczą również skóry twarzy i szyi. Natychmiast poprawia wygląd twarzy, napinając skórę i tworząc zdrowy blask. Wiele sesji powoduje wzrost kolagenu i elastyny przywracając młodszy, świeższy wygląd.

 

CRYO T SHOCK ™ to przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie wyszczuplające, liftingujące oraz zwalczające cellulit.

CRYO T SHOCK ™ wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu niskiej i wysokiej temperatury następuje intensywna stymulacja tkanek, dzięki czemu przyspiesza aktywność komórkowa całego ciała.

CRYO T SHOCK ™ aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry, poprawę jej jędrności i gładkości oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu.

CRYO T SHOCK ™ w efekcie procesów krioterapii i termografii niszczy komórki tłuszczowe, a co za tym idzie miejscowo trwale znika tkanka tłuszczowa i cellulit. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Cryo T SHOCK są bezpieczne, nieinwazyjne, naturalne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegów na 2-3 lata.

CRYO T SHOCK ™ POSIADA CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO.

 

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Jeśli borykasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, a cellulit jest widoczny na pośladkach, udach lub bryczesach, mamy dla Ciebie idealny zabieg: CRYO T SHOCK.

Tylko w przypadku apoptozy (śmierci) komórek tłuszczowych możemy mówić o skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i zlikwidowania jej nieprawidłowego ułożenia, czyli skórki pomarańczowej.

Celem zabiegu jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać właśnie apoptozę.

Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Ciało reaguje na to ekstremalne zimno, maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu.

Dzięki CRYO T SHOCK ™ komórki tłuszczowe są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy..

Efektem zabiegu jest zmniejszenie warstwy komórek tłuszczowych a w konsekwencji zmniejszenie obwodu ciała – dokładnie w miejscu poddania zabiegowi jak na przykład uda czy brzuch.

Efektem zabiegu jest przede wszystkim utrata centymetrów, a nie kilogramów na wadze. Kiedy zwyczajnie chudniesz, adipocyty (komórki tłuszczowe) zmniejszają swój rozmiar, ale w środku nadal są trójglicerydy. Ale w przypadku, gdy tyjemy, komórki znowu zaczynają rosnąć. Tymczasem po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia CRYO T SHOCK ™ twoje zbędne komórki tłuszczowe zostaną całkowicie zniszczone i wyeliminowane z ciała za pomocą naturalnych procesów.
Procedura redukcji tkanki tłuszczowej CRYO T SHOCK ™ jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Świetnie sprawdza się zarówno do eliminacji tkanki tłuszczowej na większych partiach ciała: brzuch, boczki, uda, plecy, jak również do eliminacji podwójnego podbródka, czy wdowiego garbu.

Ujędrnianie CRYO T SHOCK ™ doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży.
Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany tak, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę

Opóźnianie efektów starzenia skóry, ujędrnianie i odmładzanie skóry

Technologia szoku termicznego CRYO T SHOCK ™ przyspiesza proces przemiany materii, stymuluje drenaż oraz dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu i zwiększeniu dopływu składników odżywczych, wyraźnie poprawia ogólny stan skóry.

Podczas zabiegów krioterapią, naczynia krwionośne i naczynia włosowate przechodzą okres naprzemiennego zwężania i rozszerzania. Przyspieszają wszystkie procesy komórkowe w skórze.

Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, następuje rozbicie toksyn przechowywanych w warstwach skóry i ich wydalenie z ciała. Intensywne zimno aktywuje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, pozostawiając skórę jędrną i napiętą.

Face Lift CRYO T SHOCK ™ to zabieg wykonywany wokół twarzy i szyi. Działa wyrównująco na owal twarzy, zmniejsza ilość wyprysków, rozjaśnienia, wyraźnie spłyca zmarszczki i zagęszcza skórę w ciągu zaledwie jednego zabiegu. Opuchlizna wokół oczu staje się widocznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana. Pory ulegają obkurczeniu dzięki czemu zmniejsza się ich widoczność. Ogranicza to przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń do skóry z zewnątrz. Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, staną się mniej widoczne. Tempo metabolizmu po zabiegu wzrasta, stymulowany jest wzrost poziomu endorfin.

CRYO T SHOCK ™ to najnowsze, najbardziej innowacyjne i skuteczne urządzenie włoskiej firmy PAGANI. Firma ta od 70 lat produkuje ponad 40 różnych urządzeń medycznych stosowanych w medycynie i fizjoterapii i kosmetologii.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

 • 3 dni przed zabiegiem pij minimum 2l wody dziennie
 • 5h przed zabiegiem nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów
 •  ciesz się, za chwilę znikną Twoje problemy

 

JAK POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU?

 • 28 dni po zabiegu spożywaj minimum 2l wody dziennie
 • 28 dni za po zabiegu staraj się zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu
 • by uzyskać jak najlepsze efekty wprowadź lekkostrawną dietę
 •  4-5h po zabiegu nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów

 

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny. Zwykle rozpoczyna się krótkim okresem nagrzewania skóry i stopniowym ale szybkim obniżeniu temperatury. Pod koniec zabiegu szok termiczny pojawia się bardzo szybko, co daje uczucie ciepła.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEGI?

Zabiegi eliminacji komórek tłuszczowych można wykonywać raz na 15 dni, zabiegi liftingujące co 7 dni. Przerwa ta ma fizjologiczny powód – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady. Zostaną one wyeliminowane naturalnymi drogami jak krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY CRYO T SHOCK ™A INNYMI ZABIEGAMI REDUKCJI TŁUSZCZU?

Jest to pierwsze urządzenie, które w ten sposób stosuje niską temperaturę w celu eliminacji komórek tłuszczowych zamiast „przyssawek” używanych przez innych producentów urządzeń do kriolipolizy. Pozostałe urządzenia do kriolipolizy mogą powodować efekty uboczne, takie jak kilkudniowe bóle, zaczerwienienia okolicy poddanej zabiegowi, nierówności podskórne. Testy potwierdzają skuteczność i fakt, że żadna inna maszyna nie jest w stanie obecnie osiągnąć tak spektakularnych rezultatów jak CRYO T SHOCK ™.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • Choroby nerek
 • Ciąża
 • Silna cukrzyca
 • Aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór
 • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Alergia na zimno

 

CRYO T SHOCK ™
Redukcja Tkanki Tłuszczowej, Redukcja Cellulitu, Ujędrnianie Twarzy i Ciała

 

OBSZAR ZABIEGOWYPROMOCJA
1 ZABIEG
PROMOCJA
4 ZABIEGI

TWARZ

FACE LIFT Twarz                650zł 450zł2600zł 1690zł
FACE LIFT Twarz + Szyja + Dekolt  780zł 550zł3120zł 1990zł
Likwidacja Podwójnego Podbródka  580zł 350zł2320zł 1290zł

 

CIAŁO

Cena zabiegu na ciało w zależności od wielkości obszaru ( brzuch, uda, pośladki, ramiona, blizny) od 299zł

Zabiegi dobierane indywidualnie po konsultacji. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od obszaru zabiegowego i czasu wykonywania zabiegu.