Masaże manualne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty masażu manualnego

Możemy  wykonać masaż częściowy lub całego ciała

 

Masaż klasyczny -  najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy i intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający.  Ma działanie przeciwbólowe, poprawia wygląd skóry,  regeneruje i rozluźnia mięśnie. Pozwala ukoić nerwy, poprawia samopoczucie, odpręża.

Masaż relaksacyjny -  łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele, sprzyja regeneracji i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Masaż Skin&Shape - to autorski masaż z  wykorzystaniem aromaterapeutycznych olejków. Zabieg koi zmysły, odpręża i głęboko relaksuje Pierwszym krokiem jest peeling całego ciała a następnie po zmyciu używamy olejku. Dzięki doborze specjalistycznych technik Twoje ciało poczuje odprężenie i rozładowanie napięcia wszystkich mięśni. Zabieg obejmuje masaż całego ciała łącznie z masażem dłoni  i karku. Na koniec na całe ciało kładziemy maskę, która daje efekt dodatkowego nawilżenia i odżywienia skóry dzięki czemu poprawia jej wygląd i dodaje blasku.

Masaż gorącymi kamieniami -   łączy w sobie oddziaływanie ciepłolecznictwa, akupresury oraz aromaterapii. Masaż wykonujemy przy blasku świec i nastrojowej muzyce. Wykorzystanie gorących kamieni wprowadza w stan głębokiego relaksu, koi zmysły.