Elektostymulacja RSQ1

RSQ1 jest używane przez czołowych zawodników
w powszechnie znanych klubach
oraz w wybitnych ośrodkach medycyny sportowej

Połączenie stymulacji układu nerwowego za pomocą kombinacji sygnałów o unikalnej charakterystyce z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami pozwala osiągnąć zaskakujące rezultaty.

Metoda RSQ1 zwiększa również efektywność treningu poprzez skrócenie czasu regeneracji po intensywnym treningu czy starcie w zawodach. Natomiast zastosowanie RSQ1 podczas rozgrzewki czy wystudzania korzystnie wydłuża mięśnie bez przeciążania ścięgien.

  • Przyspieszenie odbudowy tkanek uszkodzonych przez kontuzję
  • Szybki wzrost masy i siły mięśniowej
  • Zwiększenie zakresu ruchu
  • Utrwalenie poprawnych wzorców ruchowych


Trening metodą RSQ1 jest niezwykle efektywny. Wzrost masy i siły mięśniowej jest tak szybki, że nawet doświadczeni sportowcy są zaskoczeni rezultatami.

Te niezwykłe efekty wynikają z przyspieszenia krążenia krwi co oznacza lepsze odżywianie tkanki mięśniowej oraz szybką ewakuację zbędnych produktów przemiany materii.

Ponadto neuroelektrostymulator RSQ1 aktywuje istotnie więcej włókien mięśniowych niż jest to możliwe podczas zwykłego treningu, a częstość pobudzania włókien mięśniowych jest bliska maksymalne

Trenując metodą RSQ1 nie przeciąża się stawów, ścięgien, przyczepów mięśniowych i więzadeł zatem nie można uszkodzić tych tkanek.

Jest to szczególnie ważne dla wyczynowych zawodników, którzy po wielu latach intensywnych treningów i licznych kontuzjach mają często poważne zmiany anatomiczne w stawach. Ból i stan zapalny ograniczają możliwości treningowe co utrudnia utrzymanie najwyższej formy. Metodą RSQ1 można trenować z maksymalnymi obciążeniami bez przeciążania układu ruchowego.

Ta właściwość metody RSQ1 pozwala również na dużo wcześniejsze rozpoczęcie treningu po operacjach czy ostrych urazach.

Analogiczna sytuacja występuje u osób z nadwagą. Próbując zmniejszyć wagę pacjenci aktywizują się ruchowo. Niestety mięśnie nie przyzwyczajone do większego obciążenia nie działają poprawnie i pozwalają na przeciążenie stawów, które ulegają urazom. W treningu RSQ1 możemy bardzo szybko i bez przeciążania stawów zwiększyć siłę mięśni i stopniowo przechodzić to tradycyjnych form aktywności

W treningu metodą RSQ1 występuje procedura Looseningu czyli wydłużania mięśni.
Tę bardzo krótką procedurę (8–15 minut) stosujemy w celu przygotowania mięśni do intensywnego wysiłku (rozgrzewka) oraz dla przyspieszenia regeneracji po wysiłku.

Wydłużenie mięśni przed wysiłkiem zwiększa ich siłę, wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na kontuzje.

Loosening stosowany po wysiłku likwiduje uczucie zmęczenia, zapobiega tzw. zakwasom, skraca okres regeneracji.

Podobne zastosowanie ma znany od dłuższego czasu streching, który niestety przeciąża przyczepy mięśniowe, ścięgna i więzadła.

CENNIK ELEKTROSTYMULACJA RSQ1
1 zabieg150zł 99zł
5 zabiegów350zł
10 zabiegów600zł